حداقل سخت افزار و نرم افزار لازم برای کار با Visual studio 2017

یکی از مواردی که بسیاری از دانشجویان و کاربران گرامی در مورد برنامه نویسی Asp.net core و کلا کار با ویژوال استودیو ۲۰۱۷ مطرح می کنند این می باشد : حداقل سخت افزار و نرم افزار لازم برای کار با Visual studio 2017

در این مقاله با عنوان حداقل سخت افزار و نرم افزار لازم برای کار با Visual studio 2017 قصد داریم که به این سوال پاسخ دهیم تا با آگاهی بیشتری بتوانید برنامه نویسی Asp.net core را انجام دهید.

حداقل نرم افزار مورد نیاز برای کار با Visual Studio 2017

شما کاربران گرامی برای برنامه نویسی و طراحی وب با Asp.net core نیاز به نصب ویژوال استودیو ۲۰۱۷ دارید. چرا که تکنولوژی Core به صورت رسمی و کامل در ویژوال استودیو ۲۰۱۷ معرفی شده است.

اما حداقل نرم افزار مورد نیاز برای کار با VS 2017 به شرح زیر می باشد:

  • شما بایستی حتما از ویندوز ۱۰ نسخه ۱۵۰۷ به بعد استفاده کنید. تمامی نسخه های Home، Proffessional،Education و Enterprise مورد قبول می باشد.
  • شما همچنین می توانید از ویندوز ۸٫۱ نسخه ۲۹۱۹۳۵۵ نیز استفاده بفرمایید.
  • همچنین آخرین ورژن از ویندوز ۷ نسخه Service Pack 1 نیز مناسب می باشد.
  • در مورد ویندوز سرورها نیز می توانید از Windows Server 2012 R2 استفاده کنید. (نسخه ۲۹۱۹۳۵۵ به بعد)

پیشنهاد : کاربران گرامی می دانند که ما همیشه ویندوز ۱۰ را پیشنهاد داده ایم و در اینجا نیز توصیه می کنیم حتما برای کار با ویژوال استودیو ۲۰۱۷ به بعد از ویندوز ۱۰ استفاده کنید.

حداقل سخت افزار و نرم افزار لازم برای کار با Visual studio 2017

حداقل سخت افزار مورد نیاز برای کار با Visual Studio 2017

اما بعد از بحث نرم افزاری مورد نیاز موضوع سخت افزار مورد نیاز بسیار داغ و حساس می باشد. چرا که این گزینه می تواند گاهی هزینه های زیادی را به برنامه نویس تحمیل کند.

اما حداقل سخت افزار مورد نیاز برای کار با Visual Studio 2017 شامل موارد زیر می باشد. (دقت نمایید این موارد حداقل ها هستند و ممکن است با این مشخصات سخت افزاری کار شما با مشکل و کندی پیش رود)

  • از نظر CPU شما به حداقل CPU با مشخصات ۱٫۸ گیگاهرتز و Dual Core نیازمند هستید. (پیشنهاد ما حداقل CPU با مشخصات Core i 3 و نسل ۴ می باشد.)
  • حداقل ۴ گیگابایت RAM (پیشنهاد ما حداقل ۸ گیگابایت Ram می باشد. کمتر از ۸ گیگ با کندی و مشکل روبرو می شوید چون معمولا حین برنامه نویسی شما همزمان از Sql Server و نرم افزارهای دیگری نیز استفاده می کنید)
  • حداقل Hard Disk با فضای ۱۳۰ G و حداقل فضای خالی ۵۰ G (این مورد بستگی به شما دارد. اما قطعا فضای بیشتر کمک زیادی را برای کار به شما خواهد کرد (پیشنهاد ما حداقل ۵۰۰ گیگ فضای Hard Disk))
  • از نظر سرعت هارد دیسک نیز بستگی به شما دارد. هر چه سرعت HDD شما بیشتر باشد سرعت کار نیز بیشتر می شود. استفاده از هارد دیسک های SSD قطعا سرعت بهتری را به کار شما خواهد داد.
  • از نظر Graphic Card نیز شما نیاز به یک کارت گرافیک حداقل ۱۲۸۰ در ۷۲۰ خواهید داشت.

دقت نمایید موارد بالا حداقل های مورد نیاز هستند و پیشنهادات ما نیز حداقل های مورد نیاز برای کار راحت و بدون کندی می باشد.

کمتر از مشخصات پیشنهاد شده توسط ما شما با مشکل کندی سرعت و هنگ کردن حین کار روبرو خواهید شد و بیشتر از این موارد نیز به شما در بهبود و سرعت کار کمک شایانی خواهد کرد.

حداقل سخت افزار و نرم افزار لازم برای کار با Visual studio 2017

چاپ مطلب

درباره‌ی داوودمحمدنیا

حتما ببینید

Microsoft Visual Studio All Editions 2017

Visual Studio Enterprise / Professional / Test Professional / Community / Team Explorer 2017 15.8.9 ویژوال استودیو …

کدام نوع از شغل درآمد بیشتری دارد

یکی از سوالاتی که مطمئنا با آن روبرو شده اید این می باشد که کدام نوع …

گزارش تفصیلی حقوق و دستمزد برنامه نویس ها در سال ۱۳۹۷

بازار کار برنامه نویسی این روزها حسابی داغ است و سازمانها تلاش می کنند تا …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *